Relaxační studio M

V novém příjemném prostředí naleznete relaxační masáže (čokoládová, aroma), kosmetické služby, ošetření laserem, zábaly, uvolňující kompletní péči o tělo. Přijďte si odpočinout při příjemné hudbě, za svitu svíček... Relaxační studio naleznete přímo na stanici MHD Na Groši. Mezi naše speciality patří aromaterapeutická masáž, mikromasáž očního okolí, uvolňující ošetření rukou, doteková terapie, čokoládové ošetření. Vyzkoušejte remineralizační či hydratační kúru, unikátní bahenní kúru. Mezi novinky patří např. procedura Tropický vánek s použitím kosmetiky z Tichomoří Pure Fiji. Z balneoterapie doporučujeme parafínový nebo rašelinový zábal. Oblíbené jsou také regenerační masáže a anticelultidová aroma masáž nohou. Všechny procedury probíhají v nově vybavených velmi příjemných prostorách. Garantujeme dostatek prostoru a klidu pro důkladné zrelaxování. Můžeme se pochlubit celou řadou certifikátů, kurzů, absolvováním Institutu Aromaterapie. Těšíme se na váší návštěvu!

WWW stránky: www.kosmetikapraha10.cz

Kontakt: Telefon:+420 605286555
E-mail: michaela@hofrichterova.cz

Adresa: Záveská 16
10600 Praha 10

Zeptejte se

*
*
*Masáže, kraj: Praha, město: Praha 10

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.