Masáže - Vysočina

Masáže - přesněji řečeno relaxační, či léčebné masáže - vybíráme pro Vás vhodný masáže v kraji Vysočina. Masáže a vhodné rehabilitačí cvičení pomohou kompenzovat životní styl, na které není lidské tělo stavěné, stejně tak pomohou i ergonomické pomůcky. Každý masér, či zařízení, které poskytují masáže je zařazen do kraje, i do okresu. Některé zdravotní masáže Vám zaplatí i Vaše zdravotní pojišťovna! Pokud znáte dobrý masážní salón v kraji Vysočina, který zatím není v sekci masáže na Relaxace.cz, prosím napište nám, či masáže v kraji Vysočina rovnou zadejte.


Vložit novou firmu
Mapa ČR Hlavní město Praha Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
Kraje: Vybraný kraj: Vysočina

Další velká města z okresu :
Humpolec, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč

Markéta Slaninová

Nabídka klasických, Breussových, relaxačních a sportovních masáží, medových masáží pro detoxikaci. Provádění Dornovy metody.

Havlíčkův Brod


Jarmila Langerová

Masérský a relaxační salon.

Havlíčkův Brod


masáže

Nabízíme klasické, relaxační, rekondiční a regenerační, medové detoxikační, anticelulitidní a skořicové masáže, masáže horkými lávovými kameny, aromaterapie.

Jihlava


Masáže v Jihlavě

Nabízíme klasické, relaxační, rekondiční a regenerační, medové detoxikační, anticelulitidní a skořicové masáže, masáže horkými lávovými kameny, aromaterapie.

Jihlava


Jana Fukalová

Nabídka masážních služeb.

Třebíč


Vladimíra Paťhová

Poskytování masérských, rekondičních a regeneračních služeb.

Humpolec


Masáže - Romana Řidkošilová

Nabízím masáže relaxační. sportovní, aromatické, manuální lymfatické. medové - detoxikační. indické antistresové masáže hlavy, lávovými kameny, reflexní masáže chodidel, masáže těhotných, .... možnost zakoupení dárkových poukazů na...

Havlíčkův Brod




Toto jsou všechny firmy v kraji Vysočina, sekce: masáže. Pokud máte zájem, ať prioritně ověříme existenci dalších firem, prosím napište na email info@relaxace.cz a v nejbližší pracovní den Vám odpovíme.

Tým relaxace.cz

Články

Astrokonstelace

Astrokonstelace   Ve čtvrtek 31.3.2016 od 18.00 jsem se zúčastnil v centru Prahy astrologických konstelací. Kurs vedl Michal Hruška. Shodou okolností připadalo datum konání na poslední čtvrť měsíce, kdy držím půst.   Mám za sebou cca roční výcvik ve firemních konstelacích a několik seminářů rodinnýc...

více

Proč držím půst dle fází měsíce

  Půst dle fází měsíce - osobní zkušenost Po mnoha letech jsem se rozhodl opět jednou týdně respektovat fáze měsíce a držet ve vhodné dny, cca jednou týdně, půst. Půst v mém pojetí znamená celý den pít jen vodu, případně čaj. Znovu jsem začal 5.9.2015, v den mých "půlročnin". Dnes, 2.3. držím půst o...

více

Poradna

Otázka - chtěl jsem se zeptat jaký význam znamenají čísla od

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaký význam znamenají čísla od 1 až po 9 ve...

Pavel Bednář
Odpověď

Dobrý den Pavle, je to dost rozsáhlé téma, na které není v této poradně...

, 01.04.2010

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.